Tanie pożyczki i kredyty dzięki doradcy kredytowemu w Gorlicach

Kredyty i pożyczki w Gorlicach to jedne z najpopularniejszych finansowań. Kredyt gotówkowy możesz uzyskać aż do 250 000 zł na dowolny cel. Dla firm, oferty można znaleźć już do 5 000 000 zł. Wniosek możesz składać online a decyzje otrzymasz nawet w 24h. Dowiedz się, co radzą doradcy kredytowi dla mieszkańców miasta Gorlice.

złota skarbonka w kształcie świnki

Wszystkie kredyty w jednym miejscu

Nasze doradztwo finansowe i kredytowe działa także na terenie Gorlic. Jesteśmy lokalną firmą, która wspiera polską gospodarkę. Tarnów 1000 to rzetelna działalność zarejestrowana w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Znamy polski rynek i posiadamy dostęp do wszystkich ofert kredytowych każdego banku w Polsce.

Od ponad 11 lat nasza firma dba o finanse i bezpieczeństwo naszych klientów. Sprawdź w 1 miejscu, 16+ banków oraz 92+ ofert kredytów gotówkowych, firmowych i hipotecznych w Gorlicach. Każdemu klientowi przydzielamy osobistego eksperta finansowego, który będzie do dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. Uzyskaj finansowanie aż do 1 000 000 zł na dowolny cel. 

Kredyt gotówkowy i firmowy Gorlice

Nasi specjaliści pozyskują najtańsze kredyty gotówkowe i firmowe na rynku. Dokładnie przeanalizujemy Twoją sytuację finansową i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie. Decyzję możesz otrzymać już na drugi dzień, a nasz doradca mobilny przyjedzie z umową pod wskazany przez Ciebie adres. Stawiamy na przejrzyste zasady a umowy przedstawiamy klientom w klarowny i jednoznaczny sposób. Zdajemy sobie sprawę, że dokumenty bankowe są często pisane niejasnym językiem, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci nie mieli żadnych wątpliwości co do warunków umowy. Zanim zdecydujesz się cokolwiek podpisać nasi prawnicy prześwietlą każdą stronę dokumentów. 

Decyzję możesz otrzymać już nawet w 1 dzień, co oznacza, że pieniądze na Twoim koncie dostaniesz w przeciągu 24h. Specjalizujemy się także w usuwaniu złej historii sprzed lat. Uzyskaj kredyt na dowolny cel z możliwością spłaty wcześniej i stałym kontaktem ze swoim osobistym doradcą. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także oferty leasingowe. Nie trać czasu na kalkulatory online – pozytywna decyzja banku jest zależna od czynników takich jak wiek, dochody, branża a także forma zatrudnienia. Profesjonalnie zbadamy Twój scoring i przedstawimy Ci wszystkie możliwe oferty. 

Ile kosztuje doradca finansowy i kredytowy w Gorlicach?

Nasza oferta jest całkowicie darmowa. Opłaty pobieramy od banków, które za każdego pozyskanego klienta płacą nam jednakową kwotę. To oznacza, że naszym priorytetem jest znalezienie najtańszych rozwiązań finansowych i nie zależy nam na kierowaniu klientów do żadnej konkretnej instytucji.

RRSO oferty kredytowej w różnych bankach może różnić się nawet o 10% – nasi eksperci negocjują z bankami ceny kredytów, dzięki czemu otrzymasz najtańsze finansowanie. Jesteśmy firmą niezależną od banków, co oznacza, że naszym celem jest wyłącznie Twój sukces. 

Podsumowując – co z nami zyskujesz?

Tanie pożyczki i kredyty w Gorlicach to idealne zadanie dla naszych doradców finansowych i kredytowych. Tarnów1000 gwarantuje:

 • dokładne zbadanie Twojej zdolności kredytowej
 • usuwanie złej historii kredytowej sprzed lat
 • negocjacje cen kredytów z bankami
 • najtańszy kredyt na polskim rynku
 • aż o 80% więcej szans na uzyskanie kredytu
 • formalnościami zajmujemy się wyłącznie my

Oferujemy:

 • kredyty gotówkowe, dla firm, obrotowe, deweloperskie, inwestycyjne
 • konsolidacje
 • leasing
 • pożyczki hipoteczne dla firm
 • finansowania dla firm ze wsparciem unijnym
 • kredyty na oświadczenie dla działalności jednoosobowych
 • faktoring

Jeżeli interesują Cię kredyty hipoteczne do 1 000 000 zł zapoznaj się z artykułem o kredytach mieszkaniowych w Gorlicach.

Kazimierz Janiczek
Kazimierz Janiczek

Jestem autorem bloga, którego właśnie czytasz a także założycielem Tarnów1000. Zajmuję się analizowaniem codziennych zmian w ofertach kredytowych wszystkich banków w Polsce, dzięki czemu wiem w jakim banku znajdziesz najtańszą ofertę dla Twojej branży. Finanse i giełda to moja pasja, dlatego chętnie dziele się wiedzą z czytelnikami bloga.

O mnie

Skorzystaj z darmowej konsultacji kredytowej

Decyzja kredytowa nawet w 24h
Porównamy 38 ofert kredytów bankowych
Przygotujemy Cię do kredytu tak abyś otrzymał najniższe oprocentowanie