Kredyt Tarnów - gdzie uzyskać najlepsze warunki?

Biuro Informacji Kredytowej  wyraźnie alarmuje – Polacy zadłużają się z zawrotną prędkością. Co więcej, podczas panującej epidemii wiele działalności ogłasza upadłość. Coraz częściej biorą pieniądze od firm z sektora pozabankowego, co skutkuje odsetkami, które zrujnowały niejeden portfel. Jeżeli poszukujesz najtańszego kredytu gotówkowego w Tarnowie podpowiadamy, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze oferty. Nasze kalkulacje są regularnie aktualizowane – dla wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic nasz poradnik kredytowy jest zawsze na bieżąco.

stawki kredytów tarnów
Spis treści:

Kredyt gotówkowy w Tarnowie

Biorąc nawet najtańszy kredyt gotówkowy w Tarnowie masz pewność, że nie obowiązuje Cię konieczność dokumentowania, na co zdecydowałeś/aś się przeznaczyć pożyczone pieniądze. Możesz zatem spożytkować je zarówno na zakup nowego samochodu, remont mieszkania lub domu, a także zakup sprzętu czy wyjazd na wakacje jak i wiele innych możliwości. 

W zasadzie, możesz te pieniądze wydać na co chcesz, bez konieczności przedstawiania kredytodawcy rachunków i faktur. W obecnej chwili mnóstwo banków oferujących szybki kredyt gotówkowy w Tarnowie decyduje się ułatwić swoim potencjalnym klientom ten proces i oferuje kredyty gotówkowe bez konieczności wychodzenia z domu. Taka możliwość zapewniająca maksymalną wygodę i bezpieczeństwo coraz częściej skłania Polaków do zaciągania takiego zobowiązania.

Jak uzyskać najlepsze kredyty gotówkowe w Tarnowie i okolicach?

Warto też dodać, że wysokość zobowiązania jest zależna od wielu czynników. Niektóre banki takie jak np. Alior Bank, Santander Bank Polska czy Citi Handlowy  oferują także pożyczkę bez konieczności jej ubezpieczenia. Wnioski można także składać online a podpisanie umowy następuje online lub w oddziale. To, czy musimy się stawić osobiście czy też nie, zależne jest od tego, czy korzystaliśmy już z usług danego banku czy też jesteśmy nowym klientem. 

Dodatkowo bank będzie wymagał potwierdzenia Twojej wiarygodności aby móc udzielić Ci kredyt. Aby uzyskać jak najtańszy kredyt gotówkowy w Tarnowie potrzebujesz udokumentować swoją zdolność kredytową. Klient jest zobowiązany jak najrzetelniej pokazać, że jest w stanie terminowo spłacić kredyt wraz z jego odsetkami. Oto kilka najważniejszych czynników decydujących o korzystnych warunkach pożyczki:

  • wysokość Twoich dochodów,
  • forma zatrudnienia oraz przedstawienie umowy, na podstawie której osiągasz dochód,
  • zestawienie miesięcznych wydatków (kredyty, rachunki, inne zobowiązania),
  • liczba osób, którą masz na utrzymaniu,
  • wiek i stan cywilny.

Oprócz tego, bank dokładnie prześwietli bazy BIK (Biuro Informacji Kredytowej) jak i rejestry dłużników, aby mieć pewność, że jesteś odpowiednim potencjalnym kredytobiorcą. Dokumenty, które powinieneś/aś przygotować to najczęściej: dowód osobisty, wyciąg z konta bankowego z ostatnich 3 miesięcy oraz zaświadczenie o dochodach.

W którym banku będzie najtaniej?

Niestety na to pytanie nigdy nie ma jednej odpowiedzi. Każdy bank dobiera oprocentowanie i prowizje indywidualnie na podstawie około 20 wskaźników. Najważniejsze z nich to oczywiście źródło dochodu (wysokość, branża, typ umowy, staż pracy) i ocena w BIK. Biuro informacji kredytowej odnotowuje wszystkie zapytania kredytowe oraz gromadzi dane o wszystkich zobowiązaniach. Każde sprawdzenie oferty w banku (zapytanie w BIK) obniża Twoją punkcje w BIK a co za tym idzie zmniejsza szanse na tani kredyt.

Warunki te zmieniają się w każdym banku z miesiąca na miesiąc i to właśnie stąd bierze się popularność ekspertów kredytowych w Polsce.

Kazimierz Janiczek
Kazimierz Janiczek

Jestem autorem bloga, którego właśnie czytasz a także założycielem Tarnów1000. Zajmuję się analizowaniem codziennych zmian w ofertach kredytowych wszystkich banków w Polsce, dzięki czemu wiem w jakim banku znajdziesz najtańszą ofertę dla Twojej branży. Finanse i giełda to moja pasja, dlatego chętnie dziele się wiedzą z czytelnikami bloga.

O mnie
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments