14 lokalnych ofert na kredyt mieszkaniowy i hipoteczny w Brzesku

Uzyskaj najtańszy kredyt mieszkaniowy lub hipoteczny w Brzesku na kwotę aż do 1 000 000 zł zupełnie za darmo! Tarnów1000 od ponad 12 lat wspiera lokalny rynek i polską gospodarkę. Oferujemy dostęp do wszystkich ofert kredytowych i dojazd doradcy mobilnego pod sam dom. Jeżeli interesują Cię tanie kredyty i pożyczki w Brzesku to więcej informacji znajdziesz tutaj.

klucze do nowego mieszkania

Najtańszy kredyt na zakup domu lub mieszkania

Nie trać czasu na szukanie, ponieważ nasi eksperci finansowi posiadają dostęp do wszystkich ofert w Polsce. Nasi eksperci z wieloletnią praktyką bankową przeanalizują Twoją sytuację finansową i zbadają zdolność kredytową. Wiemy w jakim banku klient otrzyma najtańsze rozwiązanie. Doradca w banku to sprzedawca, który będzie próbował sprzedać Ci najdroższy kredyt – my jesteśmy niezależni od instytucji finansowych. Oznacza to, że nasza praca opiera się wyłącznie na Twojej korzyści. Wiemy jak przedstawić Cię analitykowi bankowemu oraz specjalizujemy się także w usuwaniu złej historii kredytowej sprzed lat. 

Umowa kredytowa może mieć aż 30 stron, podobnie jak umowa z deweloperem. Nasz zespół prawników dokładnie prześwietli wszystkie dokumenty, zanim cokolwiek podpiszesz. Wytłumaczymy Ci krok po kroku jak wygląda proces kredytowania i przygotujemy Cię do niego perfekcyjnie. 

Wymarzony kredyt całkowicie za darmo

Prawo w Polsce zabrania pobierania opłat w ramach pośrednictwa na kredyty hipoteczne. Nasza usługa jest w pełni bezpłatna. Pamiętaj, że z nami oszczędzasz pieniądze – różnica w oprocentowaniu kredytu może wynosić aż 5% a my zdobędziemy dla Ciebie najtańszy. Oto przykład: 

„Skupmy się przez moment na kredycie 30 letnim na kwotę 300 000 zł, o oprocentowaniu 5% i prowizji 1%. Jego suma spłat wynosi 585 564,75 zł.Jeżeli zmniejszymy oprocentowanie do 4,5% to przy tych samych warunkach kredytu zapłacimy 552 692,11 zł.Oznacza to, że zaoszczędziliśmy 32 872,64 zł na różnicy w oprocentowaniu wynoszącej 0,5%„

Dlaczego lepiej z nami niż na własną rękę?

Negocjujemy z bankami ceny kredytów. Wybierzemy dla Ciebie najtańszy kredyt hipoteczny lub mieszkaniowy w Brzesku, tak abyś otrzymał jak najniższe oprocentowanie. Doradztwo finansowe jednak nie kończy się tylko na tym. Nasz doradca mobilny przyjedzie z umową pod wskazany adres. Otrzymujesz bezpłatne wsparcie eksperta finansowego przez cały okres kredytowania oraz po nim.

Pamiętaj, że już po 3 zapytaniach w banku, spada ocena Twojej zdolności kredytowej. Tarnów1000 przedstawi Ci wszystkie oferty, bez naruszania Twojej możliwości na najtańsze finansowanie.

Nasza firma jest rzetelna oraz zarejestrowana w Komisji Nadzoru Finansowego w Polsce. 

Podsumowując:

  • badamy Twoją zdolność kredytową
  • usuwamy złą historię kredytową
  • negocjujemy ceny kredytów z bankami
  • otrzymujesz najtańszy kredyt na rynku
  • zyskujesz 80% więcej szans na pozytywną decyzję
  • załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności

Oferujemy:

  • kredyt hipoteczny, budowlany
  • refinansowanie
  • konsolidacja
Kazimierz Janiczek
Kazimierz Janiczek

Jestem autorem bloga, którego właśnie czytasz a także założycielem Tarnów1000. Zajmuję się analizowaniem codziennych zmian w ofertach kredytowych wszystkich banków w Polsce, dzięki czemu wiem w jakim banku znajdziesz najtańszą ofertę dla Twojej branży. Finanse i giełda to moja pasja, dlatego chętnie dziele się wiedzą z czytelnikami bloga.

O mnie

Skorzystaj z darmowej konsultacji kredytowej

Decyzja kredytowa nawet w 24h
Porównamy 38 ofert kredytów bankowych
Przygotujemy Cię do kredytu tak abyś otrzymał najniższe oprocentowanie