12 ofert na kredyt mieszkaniowy i hipoteczny w Dąbrowie Tarnowskiej

Sprawdź wszystkie oferty kredytów hipotecznych i mieszkaniowych w Dąbrowie Tarnowskiej. Potrzebujesz lokalnej firmy z dojazdem doradcy? Nic prostszego! Eksperci finansowi z Tarnów1000 znają rynek kredytowy najlepiej. Razem wspieramy polską gospodarkę.

samochód stoi pod nowym domem

Nasi eksperci znajdą dla Ciebie najtańszy kredyt – za damo!

Prawo w Polsce zabrania korzystania z jakichkolwiek opłat w ramach pośrednictwa na kredyty hipoteczne. To oznacza, że uzyskanie dla Ciebie najtańszego finansowania jest całkowicie bezpłatne. Pozyskujemy kredyty mieszkaniowe i hipoteczne na kwotę od 50 000 zł aż do 1 000 000 zł. Wiemy, że umowy z bankami są często pisane w niejasny sposób, dlatego nasz zespół prawników z chęcią wytłumaczy Ci każdy szczegół. Naszym klientom zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo i troskę. Dodatkowo, prześwietlimy dokładnie także umowę z deweloperem. 

Dlaczego warto skorzystać z usług Tarnów1000?

Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów mamy dostęp do niemal każdej oferty w Polsce. To oznacza, że przedstawimy Ci najszerszy wachlarz rozwiązań na kredyty hipoteczne i mieszkaniowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Nasi doradcy mobilni przyjadą z umową we wskazane przez Ciebie miejsce. Nie trać czasu – jesteśmy w posiadaniu wszystkich dostępnych na rynku ofert. 

Już 3 zapytania kredytowe w bankach sprawiają, że Twoja zdolność kredytowa znacznie spada. My przedstawiając Ci wszystkie oferty w 1 miejscu, nie naruszymy Twojej szansy na najtańsze finansowanie. Należy także pamiętać, że różnica w oprocentowaniu może wynosić aż 5%. 

„Oto kredyt 30 letni na kwotę 300 000 zł, o oprocentowaniu 5% i prowizji 1%. Jego suma spłat wynosi 585 564,75 zł. Jeżeli zmniejszymy oprocentowanie do 4,5% to przy tych samych warunkach kredytu zapłacimy 552 692,11 zł. Oznacza to, że zaoszczędziliśmy 32 872,64 zł na różnicy w oprocentowaniu wynoszącej 0,5%”

Jak to wygląda?

Na początku dokładnie analizujemy Twoją sytuację finansową. Nasi eksperci to osoby z wieloletnią praktyką bankową oraz prawnicy. Zbadamy Twoje możliwości znacznie dokładniej niż kalkulatory online. Wiemy jak przedstawić Cię analitykom, tak abyś wypadł z jak najlepszej strony. Specjalizujemy się też w usuwaniu złej historii kredytowej. 

Pamiętaj, że doradca w banku to sprzedawca, który będzie próbował sprzedać Ci najdroższy produkt. My jesteśmy niezależni od banków – pracujemy na Twoją korzyść. Negocjujemy z bankami ceny kredytów, tak aby uzyskać dla Ciebie najtańszą opcję. 

Tarnów1000 to rzetelna firma zarejestrowana w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). 

Podsumowując – co zyskasz?

  • badamy zdolność kredytową klientów
  • usuwamy złą historię kredytową
  • negocjujemy warunki kredytu, tak aby uzyskać najtańszy
  • zyskujesz o 80% więcej szans na kredyt
  • załatwiamy za klientów wszystkie formalności

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z darmowej konsultacji na kredyty mieszkaniowe i hipoteczne w Dąbrowie Tarnowskiej. 

Jeżeli interesują Cię pożyczki i kredyty gotówkowe lub firmowe, więcej informacji znajdziesz tutaj. 

Kazimierz Janiczek
Kazimierz Janiczek

Jestem autorem bloga, którego właśnie czytasz a także założycielem Tarnów1000. Zajmuję się analizowaniem codziennych zmian w ofertach kredytowych wszystkich banków w Polsce, dzięki czemu wiem w jakim banku znajdziesz najtańszą ofertę dla Twojej branży. Finanse i giełda to moja pasja, dlatego chętnie dziele się wiedzą z czytelnikami bloga.

O mnie

Skorzystaj z darmowej konsultacji kredytowej

Decyzja kredytowa nawet w 24h
Porównamy 38 ofert kredytów bankowych
Przygotujemy Cię do kredytu tak abyś otrzymał najniższe oprocentowanie