Zdobędziemy dla Ciebie najbardziej satysfakcjonującą ofertę

Nie uznajemy kompromisów podczas walki o najlepszą ofertę dla naszych klientów. Zadbamy o to, aby współpraca z nami przynosiła Ci największe korzyści.

Nieustannie zmieniające się warunki polskiego rynku finansowego to problem tysięcy klientów, dlatego też dla większości z nich doradztwo finansowe to najlepsze rozwiązanie. Doświadczony ekspert sprawdzi się na każdym etapie wyboru oferty i zagwarantuje najlepsze warunki. Doradztwo finansowe Tarnów sprawdza się od przygotowania odpowiednich dokumentów, poprzez negocjacje warunków, aż do omówienia szczegółów umowy kredytowej.

Kazimierz Janiczek

Założyciel Tarnów 1000

Od 8 lat zajmuję się doradztwem finansowo-kredytowym prowadząc własną działalność gospodarczą. Swoje doświadczenie zdobyłem pracując na wielu stanowiskach w wielu bankach, zaczynając od stanowiska doradcy kredytowego a na stanowisku dyrektora placówki bankowej kończąc. Możesz liczyć na wsparcie moje i mojego zespołu doradców w Tarnowie przez 6 dni w tygodniu. Gwarantujemy pełne zadowolenie oraz zapewniamy stałe wsparcie po kredytowe.

kazimierz

Ewolucja świadczenia usług Tarnów1000

Swoje doświadczenie zdobyłem podczas doradztwa inwestycyjnego oraz usługach w branży hipotecznej, a przez kolejne lata specjalizowałem się w produktach mających na celu pomoc przedsiębiorcom w rozwoju biznesu. Zwieńczeniem mojego doświadczenia jest świadczenie usług kompleksowych z zakresu finansów, pośrednictwa i ubezpieczeń. Dziś chętnie dzielę się wiedzą na szkoleniach, a także doradzam na blogu poświęconemu edukacji finansowej.

Czym się zajmujemy?

Podczas spotkań z klientami, prawie zawsze powtarzane jest jedno słowo – bezpieczeństwo. Klienci korzystający z usług finansowych mają świadomość jak bardzo zawiłe mogą być umowy kredytowe. Tutaj zaczyna się nasza kluczowa rola. Zwykły doradca klienta w banku przekazuje tylko podstawowe informacje na temat produktu lub usługi, którą chce Ci sprzedać. Dobry doradca finansowy stara się wyjaśnić w przejrzysty sposób zasadę działania kluczowych zapisów w umowie oraz przedstawi ją w klarowny i jednoznaczny sposób.

Każdy proces zaczynamy od analizy sytuacji klienta. Po pobraniu baz instytucji finansowych takich jak BIK, BIG i KRD wiemy, w jakim banku klient otrzyma najlepsze rozwiązanie. To wszystko dzięki tysiącom złożonych wniosków i stałemu monitorowaniu rynku finansowego w Polsce. Współpracujemy z firmami, spółkami oraz klientami indywidualnymi. Doradzamy, edukujemy a jednocześnie przestrzegamy przed pochopnymi decyzjami.

Pracujemy wyłącznie dla Ciebie. Jesteśmy niezależni od banków i korporacji.

Dlaczego warto skorzystać z usług specjalisty?

To tak jak z wizytą u mechanika. Możemy naprawiać nasz pojazd sami, tylko czy ma to sens? Konsultując się z profesjonalnym doradztwem w zakresie finansów możemy zaoszczędzić aż kilka tysięcy złotych. Niższa prowizja i oprocentowanie to oczywiście nie wszystko, gdyż usługa doradcy nie kończy się na etapie podpisania umowy. To ciągłe wsparcie przez cały okres spłaty oraz stały kontakt po nim. Jako eksperci branży finansowej, nieustannie monitorujemy warunki oraz sprawdzamy wszystkie oferty.

Bank czy usługi doradztwa ?

Doradca pracujący w Banku to praktycznie rzecz biorąc sprzedawca. Wymaga się od niego określonych wyników miesięcznych lub kwartalnych. Dodatkowo może on przedstawić tylko jedną ofertę – instytucji w której pracuje. A jak to wygląda w naszym tarnowskim doradztwie? Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów mamy dostęp do 38 ofert kredytów bankowych. Przedstawiamy Ci szczegółowe kalkulacje najlepszych rozwiązań finansowych i doradzamy w procesie decyzyjnym.

Jesteśmy nowoczesną kancelarią finansową ALL-IN-ONE

Realizuj plany

Doradztwo kredytowe w Tarnowie to gwarancja dostępu do wszystkich najtańszych usług finansowych w Polsce. W jednym miejscu możesz porównać i wybrać najlepszą propozycję. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy przedstawić Cię analitykowi bankowemu z jak najlepszej strony, a co za tym idzie otrzymasz tańszy kredyt.

Zarabiaj na giełdzie

W ramach programu „Giełda+” oferujemy darmowy dostęp do platformy handlowej oraz pomoc podczas rejestracji. Platforma umożliwia inwestycje w waluty, takie jak euro, dolar, jen oraz rynek kruszców. Spróbuj swoich sił w zarabianiu na różnicy w przewalutowaniu oraz zmianach trendów rynkowych.

Czy szukasz Profesjonalnego Doświadczonego Nowoczesnego Sprawdzonego Lojalnego doradztwa?

Gwarantujemy całkowicie darmową konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania. Chcemy poznać Twój plan i pomóc w jego realizacji. Nie ważne czy potrzebujesz dodatkowych środków na remont łazienki, czy planujesz zakup nowego mercedesa. Warto porozmawiać o możliwościach i nowoczesnych rozwiązaniach.

Czy szukasz Lojalnego doradztwa?

Gwarantujemy całkowicie darmową konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania. Chcemy poznać Twój plan i pomóc w jego realizacji. Nie ważne czy potrzebujesz dodatkowych środków na remont łazienki, czy planujesz zakup nowego mercedesa. Warto porozmawiać o możliwościach i nowoczesnych rozwiązaniach.