Doradca finansowy to tanie pożyczki i kredyty w Dąbrowie Tarnowskiej

Najlepsze kredyty gotówkowe i firmowe w Dąbrowie Tarnowskiej aż do 5 000 000 zł. Mamy dostęp do wszystkich ofert bankowych w Polsce.  Od 12 lat Tarnów1000 dba o finanse i bezpieczeństwo swoich klientów. Dowiedz się więcej, gdzie uzyskać najtańsze finansowanie.

doradcy finansowi pracujący na laptopie

Najtańsze kredyty i pożyczki w Dąbrowie Tarnowskiej

Jesteśmy lokalną firmą oferującą dojazd doradcy mobilnego pod sam dom. Znamy najlepiej polski rynek finansowy i stale aktualizujemy swoją wiedzą. Dzięki szerokiej sieci kontaktów mamy możliwość przedstawić klientom każdą ofertę bankową. Z Tarnów1000 wspierasz rozwój swój i polskiej gospodarki. Przedstawiamy najlepsze w Dąbrowie Tarnowskiej pożyczki, kredyty firmowe do 5 000 000 zł oraz kredyty gotówkowe do 250 000 zł na dowolny cel. Jeżeli interesują Cię kredyty hipoteczne i mieszkaniowe, więcej informacji znajdziesz w tym artykule.

Tarnów1000 przydziela Ci osobistego eksperta finansowego, tak abyś mógł maksymalnie wykorzystać swoje możliwości. Oferujemy kredyty, konsolidacje oraz leasing. Wiemy, że formalności to ciężka i mozolna praca, dlatego załatwiamy wszystko za Ciebie. Nasz zespół prawników dokładnie prześwietli wszystkie umowy i dokumenty. 

Dlaczego z nami się opłaca?

RRSO oferty kredytowej w kilku bankach może być różne o nawet 10%. My przedstawimy Ci wszystkie oferty i wspólnie wybierzemy najtańszą. Analizujemy dokumenty finansowe takie jak PIT i wiemy jak przedstawić Cię analitykowi bankowemu. Kredyt możesz wziąć na dowolny cel a decyzję otrzymasz już nawet w 24h. Specjalizujemy się także w usuwaniu złej historii kredytowej. 

Stawiamy na przejrzyste zasady i stały kontakt z naszym zespołem. Nie trać czasu na kalkulatory online – nasi doradcy precyzyjniej sprawdzą Twoje możliwości finansowe. Badamy Twoją zdolność kredytową i dobieramy najlepsze rozwiązania. 

Ile to kosztuje?

Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Opłatę pobieramy od banków za pozyskanie każdego klienta. Każdy bank oferuje nam taką samą kwotę, dlatego nie zależy nam, aby kierować naszych klientów w jedno konkretne miejsce.

Negocjujemy z bankami ceny kredytów i jesteśmy niezależni od instytucji finansowych. To oznacza, że pracujemy wyłącznie dla naszych klientów. Oferujemy także kredyty z możliwością spłaty wcześniej. 

Tarnów1000 to rzetelna firma. Jesteśmy zarejestrowani w Komisji Nadzoru Finansowego w Polsce. 

Podsumowanie – co gwarantujemy?

 • zbadanie zdolności kredytowej
 • usuwanie złej historii kredytowej
 • negocjacje cen z bankami
 • aż o 80% więcej szans na kredyt
 • załatwiamy formalności

Nasza oferta:

 • kredyty dla firm
 • kredyty gotówkowe
 • pożyczki hipoteczne dla firm
 • faktoring
 • konsolidacje
 • leasing
 • kredyty inwestycyjne i deweloperskie
 • kredyty obrotowe
Kazimierz Janiczek
Kazimierz Janiczek

Jestem autorem bloga, którego właśnie czytasz a także założycielem Tarnów1000. Zajmuję się analizowaniem codziennych zmian w ofertach kredytowych wszystkich banków w Polsce, dzięki czemu wiem w jakim banku znajdziesz najtańszą ofertę dla Twojej branży. Finanse i giełda to moja pasja, dlatego chętnie dziele się wiedzą z czytelnikami bloga.

O mnie

Skorzystaj z darmowej konsultacji kredytowej

Decyzja kredytowa nawet w 24h
Porównamy 38 ofert kredytów bankowych
Przygotujemy Cię do kredytu tak abyś otrzymał najniższe oprocentowanie